Ukryj

Gmina Parzęczew

 • PDF
 • Drukuj

Informacja

Stowarzyszenie Łódzki Obszar Metropolitalny oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi zapraszają przedstawicieli podmiotów specjalizujących się w aktywizowaniu osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu nr RPLD.09.01.02-IP.01-10-001/17 w ramach Poddziałania IX.1.2 ogłoszonego 29 marca br.

Dane dotyczące spotkania
miejsce: siedziba Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, ul. Wólczańska 49, sala konferencyjna w budynku A
termin: 28 kwietnia 2017 r., od godz. 10:00
rejestracja w godz. 9:30 - 10:00

Prosimy o rejestrację na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.rpo.wup.lodz.pl/spotkanie-aktywizacja-spoleczno-zawodowa-zit.

Informacje o konkursie znajdują się na stronach Stowarzyszenia Łódzki Obszar Metropolitalny oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

 • PDF
 • Drukuj

Przebudowa dróg ruszyła pełną parą

KowalewiceW tym tygodniu rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kowalewice. Inwestycja w całości realizowana będzie ze środków gminnych i zakłada przebudowę  760 mb nawierzchni. Droga o szerokości 4 m powstanie na podbudowie z kruszywa o grubości 16 cm i 2 warstw asfaltu – wyrównawczej o parametrach 75 kg/m2 oraz ścieralnej o grubości 3 cm.  Wykonawcą prac jest firma WŁODAN, która przebuduje w gminie jeszcze dwie drogi – w Ignacewie Folwarcznym, gdzie już zaczęły się prace przygotowawcze oraz w Chociszewie.

W tym tygodniu przekazano również teren pod przebudowę drogi gminnej w miejscowości Pustkowa Góra. Wykonawcą inwestycji będzie firma Larkbud Sp. z o.o. 

Więcej: Przebudowa dróg ruszyła pełną parą

 • PDF
 • Drukuj

Darmowa wycieczka do Wrocławia!

Zapisz się na konkurs w FIT i skorzystaj z nagrody dla wszystkich uczestników – atrakcyjnej wycieczki do Wrocławia na 8 Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży „Dobre Strony” połączonej ze zwiedzaniem miasta!
Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie już po raz drugi organizuje Międzypokoleniowy Turniej Wiedzy o Literaturze. Celem imprezy jest promocja czytelnictwa. Do udziału w konkursie zapraszamy dwu lub trzyosobowe drużyny, w których skład wejd Konkurs odbędzie się w sali widowiskowej FIT (Parzęczew ul. Ozorkowska 3) 6 maja 2017 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2016 r. W celu przystąpienia do konkursu należy uzupełnić kartę zgłoszeniową i odesłać ją drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Można jest także zapisywać się osobiście w godzinach od ósmej do szesnastej w siedzibie Forum.

Informacja o targach http://www.domliteratury.wroc.pl/articles/article/85/ulica_ksiazek._targi_dobre_strony_w_rynku

 • PDF
 • Drukuj

Wesołych Świąt!

kartka_wielkanocna

 • PDF
 • Drukuj

Drugie spotkanie z Jolly Rogerem

jolly

 • PDF
 • Drukuj

Warsztaty kulinarne w FIT

warsztaty_kulinarne_plakat

 • PDF
 • Drukuj

Informacja o konkursie

Informujemy, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi  i Stowarzyszenie Łódzki Obszar Metropolitalny dnia 29 marca 2017 roku ogłosili konkurs nr RPLD.09.02.02-IP.01-10-001/16  w ramach:

Osi Priorytetowej IX „Włączenie społeczne"

Działanie IX.1 „Aktywna integracja osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym"

Poddziałania IX.1.2 „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym - ZIT".

Więcej informacji dotyczących projektu tutaj

Strona 7 z 97

Urząd Gminy w Parzęczewie, ul Południowa 1, 95-045 Parzęczew
tel. 42 718-60-95, 42 718-60-57, fax 42 718-60-66, sekretariat@parzeczew.pl