Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Działki na sprzedaż

Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz uwolnić się od miejskiego zgiełku? Zrób pierwszy krok do spełnienia tego marzenia, wybierając jedną z ostatnich 19 działek na ul. Jagodowej w miejscowości Skórka w Gminie Parzęczew.
Bardzo atrakcyjna cena – 29,64 zł/m2 – przybliża do spełnienia marzeń o swoim miejscu na Ziemi. Działki o powierzchniach od 1385 m2 do 2026 m2 o regularnych kształtach w całości przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z dopuszczeniem zabudowy rekreacyjnej. Część działek zalesiona. Działki posiadają powierzchnię płaską i suchą z możliwością dobrego zagospodarowania. W okolicy znajdują się tylko domy jednorodzinne. Działki idealne zarówno dla osób, które chcą wybudować dom całoroczny z wydzielonym miejscem na ogród i taras, ale również dla tych, którzy chcą potraktować działkę jako miejsce weekendowego odpoczynku z dala od miasta.

Przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży 19 działek budowlanych położonych przy ul. Jagodowej w miejscowości Skórka w gminie Parzęczew odbędzie się

17 czerwca 2020 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Parzęczewie.

Działki usytuowane są w sąsiedztwie urokliwych lasów. Znajdują się w bliskiej odległości od największych miast:
– 22 km od Łodzi
– 15 km od Aleksandrowa Łódzkiego
– 10 km od Ozorkowa
– 18 km od Łęczycy
– 17 km od Poddębic
Bezpośrednio do działek można dojechać nową drogą asfaltową. Ul. Jagodowa posiada nawierzchnię żwirową i stanowi własność gminy, która zajmuje się jej bieżącym utrzymywaniem i odśnieżaniem zimą.
W ulicy zlokalizowana jest niezbędna infrastruktura: woda, prąd (wystarczy wykonać krótkie przyłącza do działek) oraz oświetlenie uliczne LED. Dostępny jest również szybki Internet.
Mieszkając przy ul. Jagodowej można korzystać z uroków życia z dala od miasta. Jednocześnie w niewielkiej odległości zlokalizowane są sklepy spożywczo – przemysłowe (m.in. Dino, Żabka), świetnie wyposażona szkoła podstawowa (tablice interaktywne, pracownie informatyczno – językowe, mała liczebność klas, autobus szkolny), infrastruktura sportowo – rekreacyjna (hala sportowa, sala gimnastyczna, nowy kompleks boisk typu orlik, siłownia zewnętrzna, duży plac zabaw), ośrodek zdrowia z dobrym dostępem do lekarzy specjalistów, urzędy oraz instytucje kulturalne.
Co ważne,Gmina Parzęczew jako jedna z nielicznych posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, nie trzeba zatem występować o decyzję o warunkach zabudowy. Pozwala to na skrócenie i uproszczenie procedury związanej z uzyskaniem pozwolenia na budowę do minimum – oszczędność czasu nawet do pół roku! Ponadto, w razie potrzeby w Urzędzie Gminy w Parzęczewie, z dnia na dzień wydawane są wypisy i wyrysy z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Cicha okolica stworzona jest do wypoczynku. Atrakcyjne działki w otoczeniu urokliwych lasów, otoczone spokojnymi ścieżkami pozawalają na prowadzenie aktywnego stylu życia i zachęcają do pieszych wędrówek, jazdy rowerowej i uprawiania sportu na świeżym powietrzu wśród śpiewu ptaków.

Duży potencjał rozwojowy gminy Parzęczew sprawia, iż działki na ul. Jagodowej stanowić mogą również doskonałą lokatę kapitału z dużą szansą na wzrost ceny. W najbliższej okolicy planuje się bowiem budowę zbiornika Tkaczewska Góra o powierzchni 180 ha.
Więcej informacji o projektowanym zbiorniku :
https://expressilustrowany.pl/pod-lodzia-powstanie-ogromne-jezioro-ceny-gruntow-pojda-w-gore-to-bedzie-gigantyczny-zbiornik-retencyjny/ar/c7-14841050
https://zgierz.naszemiasto.pl/w-tkaczewskiej-gorze-powstanie-ogromne-jezioro-ceny-gruntow/ar/c1-7585779
https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/nawadniamy-%C5%82%C3%B3dzkie

Już dziś zadbaj o swoją przyszłości i zamieszkaj tak jak lubisz!

Osoby zainteresowane zakupem działek zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pod adresem  www.parzeczew.pl/dzialki oraz do kontaktu bezpośredniego.
Szczegółowych informacji na temat nabycia w/w nieruchomości lub umówienia się na prezentację działki udziela Z-ca Wójta Gminy Grzegorz Zawadzki pod numerem telefonu: 796 160 171 oraz adresem e-mail: g.zawadzki@parzeczew.pl.

 

 

Back to top