Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Godzinowy harmonogram przebiegu przetargu

„Nowy Paryż” to projekt całkiem nowego osiedla na mapie Gminy P,arzęczew znajdującego się w komfortowej lokalizacji zaledwie pół godziny od Łodzi. Działki na nowym osiedlu są w bardzo atrakcyjnej cenie – 49,20 zł/m2 (rynkowe ceny podobnych nieruchomości w okolicy oscylują na poziomie 60-80 zł/m2) – zatem ich zakup może być doskonałą lokatą kapitału. Po wybudowaniu niezbędnej infrastruktury – prądu, wody, kanalizacji i oświetlenia ulicznego należy spodziewać się sukcesywnego wzrostu wartości nieruchomości, co oznacza, że inwestycja ma ogromny potencjał.

W ostatnich latach odnotowano zwiększony napływ nowych mieszkańców do Gminy Parzęczew. Ze względu na niewielką odległość od Łodzi oraz stosunkowo niewielkie ceny nieruchomości, a jednocześnie atrakcyjne zaplecze socjalno – bytowe, Parzęczew staje się atrakcyjnym miejscem do życia.

Na osiedlu znajduje się 41 działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Działki o powierzchni od 1003 m2 do 1521 m2, regularnych kształtach oraz suchym i płaskim podłożu.

Gmina Parzęczew jako jedna z nielicznych posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – nie ma decyzji o warunkach zabudowy, z dnia na dzień wydawane są wypisy i wyrysy z planu zagospodarowania, dzięki czemu procedura związana z uzyskaniem pozwolenia na budowę skrócona jest do minimum (oszczędność czasu nawet do pół roku).

Położone w sercu gminy osiedle zapewni dogodne warunki do zamieszkania. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy (DINO, ŻABKA), punkty usługowe, kościół, ośrodek zdrowia, świetnie wyposażona szkoła podstawowa (tablice interaktywne w każdej klasie, pracownie informatyczne, hala sportowa, sala gimnastyczna, siłownia zewnętrzna, duży plac zabaw, a przede wszystkim mała liczebność klas).

W ostatnim czasie Parzęczew zmienia swoje oblicze dzięki przeprowadzanej rewitalizacji. To w ramach tego projektu powstał m.in. nowoczesny kompleks boisk wielofunkcyjnych przy szkole podstawowej. Do końca przyszłego roku centrum Parzęczewa zyska nowoczesny wygląd, a w 2023 roku przestrzeń nad zalewem zostanie zagospodarowana tak, aby zachęcać do aktywności fizycznej. Powstanie tam m.in. największy w Polsce tor rowerowy pumptrack.

Aby stać się nowym właścicielem działek położonych przy ulicach Modnej i Twórczej, należy przystąpić do przetargu, którego najbliższy termin wyznaczono na 16 grudnia 2021 roku o godzinie 9:00 w Urzędzie Gminy w Parzęczewie, ul. Południowa 1, sala nr. 26.

https://bip.parzeczew.nv.pl/a,15976,ogloszenie-wojta-gminy-parzeczew-w-sprawie-przeprowadzenia-przetargu-na-sprzedaz-nieruchomosci-parze.html

Szczegółowe informacje na temat nabycia w/w nieruchomości lub umówienia się na prezentację działek w terenie są udzielane pod nr tel. 42 718 60 02, 796 160 171 i adresem e-mail: dzialki@parzeczew.pl

Zainwestuj i zamieszkaj u nas!

Back to top