Harmonogram kursu autobusu szkolnego linii Parzęczew – Powodów Pierwszy – Parzęczew

Harmnogram kursu autobusu szkolnego 92596 PKS Łęczyca linii: Parzęczew – Powódów Pierwszy – Parzęczew

obowiązujący od 30.05.2017 r. do 31.12.2017 r.

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Godzina

Przystanek

07:30

Parzęczew ul. Parkowa

07:34

Chrząstów Wielki 10

07:36

Chrząstkówek 2

07:38

życe 44

07:41

Powodów Pierwszy

07:43

Powodów Pierwszy

07:44

życe Żmijowe

07:50

Powodów Drugi

07:53

życe 47A

07:54

Chrząstówek 1

07:56

Chrząstów Wielki 7B

08:00

Parzęczew ul. Parkowa

5101

 

Nr

przystanku

Kurs

   S

 

 

  zw

 

 

Przystanek

07:30

o

 

Parzęczew ul. Parkowa

07:34

 

304

Chrząstów Wielki 10

07:36

 

306

Chrząstówek 2

07:38

 

312

Różyce 44

07:41

 

469/26

Powodów I

07:43

 

469/28

Powodów I

07:44

 

469/30

Różyce Żmijowe

07:50

 

469/24

Powodów II

07:53

 

313

Różyce 47A

07:54

 

305

Chrząstówek 1

07:56

 

303

Chrząstów Wielki 7B

08:00

p

 

Parzęczew ul. Parkowa

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE AR-SA

Zobacz także:  Złoty jubileusz
Back to top