1. Wójt Gminy – Ryszard Nowakowski (wojt@parzeczew.pl)
  2. Sekretarz – Jolanta Żłobińska (tel. 42 718-60-95 w. 105, sekretarz-ugp@parzeczew.pl)
  3. Referat Finansów
    1. Skarbnik Gminy – Jadwiga Dębska (tel. 42 718-60-14 w. 107, skarbnik_gminy@parzeczew.pl)
    2. inspektor ds. księgowości budżetowej – Małgorzata Chmielecka (tel. 42 718-60-14 w. 115, m.chmielecka@parzeczew.pl)
    3. inspektor ds. księgowości podatkowej i pomocy publicznej – Małgorzata Dańczak (tel. 42 718-60-95 w. 121, zasilki-ugp@parzeczew.pl)
    4. inspektor ds. księgowości płacowej – Stefania Dygudaj (tel. 42 718-60-14 w. 115, s.dygudaj@parzeczew.pl)
    5. inspektor ds. księgowości płacowej – Jerzy Graczyk (tel. 42 718-60-14 w. 115, j.graczyk@parzeczew.pl)
    6. inspektor ds. księgowości podatkowej – Agnieszka Rurarz (tel. 42 718-60-14 w. 104, a.rurarz@parzeczew.pl)
    7. inspektor ds. wymiaru podatków – Aneta Pietrusiak (tel. 42 718-60-14 w. 104, a.pietrusiak@parzeczew.pl)
    8. inspektor ds. ogólno-finansowych i kasy – Marzena Maślińska (tel. 42 718-60-14 w. 116, m.maslinska@parzeczew.pl)
    9. inspektor ds. księgowości budżetowej – Joanna Krawczuk (tel. 42 718-60-95 w. 118, j.krawczuk@parzeczew.pl)
    10. inspektor ds. księgowości budżetowej – Malwina Lubczyńska (tel. 42 718-60-14 w. 113, m.lubczynska@parzeczew.pl)
    11. inspektor ds. księgowości budżetowej – Aneta Cybulska (tel. 42 718-60-14 w. 113, a.cybulska@parzeczew.pl)
    12. pomoc administracyjna – Dominika Lubczyńska (tel. 42 718-60-95 w. 118, d.lubczynska@parzeczew.pl)
    13. pomoc administracyjna – Ewelina Zawadzka (tel. 42 718-60-95 w. 118, e.zawadzka@parzeczew.pl)
    14. pomoc administracyjna – Daria Śnieg (tel. 42 718-60-95 w. 121, d.snieg@parzeczew.pl)
  4. Referat Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
    1. Kierownik Referatu RiGK – Mariusz Ostrowski (tel. 42 718-60-95 w. 103, m.ostrowski@parzeczew.pl)
    2. inspektor d.s. gospodarki gruntami i lokalami komunalnymi – Małgorzata Czarnowska (tel. 42 718-60-95 w. 110, m.czarnowska@parzeczew.pl)
    3. inspektor ds. rolnictwa, gospodarki wodnej, leśnictwa i ochrony środowiska – Marek Ciesielski (tel. 42 718-60-95 w. 110, marek.ciesielski@parzeczew.pl)
    4. inspektor ds. zamówień publicznych – Joanna Bartczak (tel. 42 718-60-95 w. 108, zamowienia@parzeczew.pl)
    5. inspektor ds. planowania przestrzennego – Karolina Wojtczak (tel. 42 718-60-95 w. 108, k.wojtczak@parzeczew.pl)
    6. inspektor ds. inwestycji – Jakub Olczak (tel. 42 718-60-95 w. 111, j.olczak@parzeczew.pl)
    7. inspektor ds. geodezji   – Grzegorz Zawadzki (tel. 42 718-60-95 w. 111, g.zawadzki@parzeczew.pl)
    8. referent ds. gospodarowania odpadami komunalnymi   – Kamil Łuczak (tel. 42 718-60-95 w. 111, k.luczak@parzeczew.pl)
  5. Urząd Stanu Cywilnego
    1. Zastępca Kierownika USC – Małgorzata Posiła (tel. 42 718-60-95 w. 114, usc@parzeczew.pl)
    2. Zastępca Kierownika USC – Jolanta Żłobińska (tel. 42 718-60-95 w. 105, sekretarz-ugp@parzeczew.pl)
  6. Obsługa prawna
    1. radca prawnyMałgorzata Kowalczyk (tel. 42 718-60-95 w. 117, prawnik-ugp@parzeczew.pl)
    2. radca prawny – Katarzyna Vogel (tel. 42 718-60-95 w. 117, prawnik-ugp@parzeczew.pl)
  7. Referat Funduszy Europejskich
    1. Kierownik Referatu – Małgorzata Posiła (tel. 42 718-60-47 w. 123, fundusze_europejskie@parzeczew.pl)
    2. Z-ca Kierownika Referatu Funduszy Europejskich – Ewa Łuczak (tel. 42 718-60-47 w. 123, e.luczak@parzeczew.pl)
    3. inspektor ds. zarządzania projektami z funduszy europejskich – Magdalena Kędzia (tel. 42 718-60-47 w. 123, fundusze_europejskie@parzeczew.pl)
    4. inspektor ds. promocji gminy – Marta Gmerek (tel. 42 718-60-47 w. 124, m.gmerek@parzeczew.pl)
    5. pomoc administracyjna – Paulina Michalak (tel. 42 718-60-47 w. 123, p.michalak@parzeczew.pl)
    6. pomoc administracyjna – Mateusz Gieraga (tel. 42 718-60-47 w. 123, m.gieraga@parzeczew.pl)
  8. Samodzielne stanowiska pracy
    1. inspektor ds. obsługi Rady Gminy i jednostek pomocniczych – Jolanta Jurczyk (tel. 42 718-60-21 w. 109, rada_gminy@parzeczew.pl)
    2. inspektor ds. organizacyjnych i kadrowych – Katarzyna Lechowicz (tel. 42 718-60-57 w. 101, sekretariat@parzeczew.pl)
    3. podinspektor d.s. obywatelskich – Danuta Kacprzak (tel. 42 718-60-81 w. 112, d.kacprzak@parzeczew.pl)
    4. inspektor ds. działalności gospodarczej – Agnieszka Wawrzyniak (tel. 42 718-60-81 w. 112, ugp-oswiata@parzeczew.pl)
    5. informatyk – Michał Kowalski (tel. 42 718-60-95 w. 125, informatyk@parzeczew.pl)
    6. inspektor ds. obsługi sekretariatu – Ewa Tarnacka (tel. 42 718-60-57 w. 101, ewa.tarnacka@parzeczew.pl)
    7. Pełnomocnik ds. informacji niejawnych – Krzysztof  Kawecki (tel. 42 718-60-95 w. 125, gzzk@parzeczew.pl)
    8. inspektor ds. oświaty i obsługi GCI – Bogusława Andrzejczak (tel. 42 718-60-81 w. 112, b.andrzejczak@parzeczew.pl)
    9. pomoc administracyjna – Piotr Pisera (tel. 42 718-60-95 w. 125, p.pisera@parzeczew.pl)
    10. pomoc administracyjna – Sara Kunowska (tel. 42 718-60-81 w. 112, s.kunowska@parzeczew.pl)
    11. pomoc administracyjna – Patrycja Mrowińska (tel. 42 718-60-21 w. 109, p.mrowinska@parzeczew.pl)
  9. Pracownicy obsługi Urzędu
    1. robotnik gospodarczy – sprzątaczka – Grażyna Owczarzak
    2. robotnik gospodarczy – sprzątaczka – Ewa Wojciechowska
    3. robotnik gospodarczy – Daniel Lach
  10. Pracownicy obsługi kuchni
    1. zaopatrzeniowiec – Bożenna Krysztofiak
    2. robotnik gospodarczy – kucharka –  Lucyna Garbacz
    3. magazynier – kucharka – Urszula Wojciechowska
    4. robotnik gospodarczy- kucharka – Czesława Kolasa
Back to top