Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Najfajniesza podstawówka w powiecie zgierskim

DSC_0186

DSC_0186

Szkoła Podstawowa w Chociszewie zajęła I miejsce w plebiscycie na najfajniejszą szkołę podstawową w powiecie zgierskim. ?Otwarty umysł i serce  – spełnienie naszej drogi? ? to motto szkoły, której dyrektorem jest Krzysztof Pyciarz. Palcówka może pochwalić się wieloma osiągnięciami ? zarówno intelektualnymi jak i sportowymi.  W ubiegłym roku uczniowie tej szkoły (ex aequo z uczniami SP w Parzęczewie) najlepiej w województwie łódzkim napisali test szóstoklasisty. Karda składa się z czternastu nauczycieli, a klasy liczą po kilkanaście osób.

 

II miejsce w kategorii ?Najfajniejsze Gimnazjum w powiecie zgierskim? zajęło parzęczewskie Gimnazjum, które również może pochwalić się wieloma osiągnięciami zarówno sportowymi jak i naukowymi. Dyrekcja i nauczyciele Gimnazjum prężnie pracują nad tym, aby zapewnić swoim uczniom jak najlepsze warunki do nauki.
W obu szkołach realizowane są projekty dofinansowane ze środków zewnętrznych, dzięki którym dzieci korzystają z dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, atrakcyjnych wycieczek edukacyjnych, a sale dydaktyczne wyposażane są w nowoczesny sprzęt i pomoce naukowe.

  ac                                        19225191_1589762327761638_7059076597034662844_n

Back to top