Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Piłkarska Kadra Czeka

W dniach 15.05. oraz 17.05. na stadionie Orła Parzęczew odbyły się  powiatowe eliminacje do ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ?Piłkarska Kadra Czeka?. Turniej, mający na celu nie tylko popularyzację sportu wśród dzieci i młodzieży, ale również promowanie wyróżniających się młodych piłkarzy i piłkarek, przyciągnął na boisko sportowe drużyny będące członkami LZS.
W kategorii: chłopcy rocznik ?97 i młodsi, do boju o awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim stanęły drużyny z 4 powiatów: powiat łowicki, powiat rawski, powiat kutnowski oraz powiat zgierski. Dwie z nich ? z Białej Rawskiej oraz z Parzęczewa – zajmując odpowiednio I i II miejsce awansowały do wojewódzkiego etapu turnieju.
Z kolei, w kategorii dziewcząt urodzonych w 1997 r. i młodsze, w rywalizacji zaimponowała formą drużyna z Gminy Parzęczew – torując sobie tym samym drogę do eliminacji wojewódzkich – drugie miejsce przypadło Gminie Mniszków, a trzecie piłkarkom z Gminy Rozprza.
Finały wojewódzkie odbędą się w 24.05. w Działoszynie, wówczas o możliwość gry w dalszych etapach turnieju zawalczą dziewczęta, natomiast 25.05. w Kleszczowie to chłopcy dadzą popis swoich umiejętności.
Zapraszamy do kibicowania i trzymamy kciuki za naszych młodych Sportowców!
Back to top