Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Remont drugiego przejazdu kolejowego w Pustkowej Górze

Remontowany od początku maja przejazd kolejowy w Pustkowej Górze w kierunku miejscowości Orła jest już otwarty.

 Teraz czas na remont mniej uczęszczanego przejazdu kolejowego w Pustkowej Górze, którym wcześniej był poprowadzony objazd.

W związku z przebudową torowiska planowane jest wprowadzenie w dniach 17.06-01.07.2021 r. (od godz. 8.00) całodobowo tymczasowej organizacji ruchu. Przejazd będzie zamknięty. O trasie objazdu poinformuje kierowców odpowiednie oznakowanie pionowe.

Objazd będzie poprowadzony do najbliższego sąsiadującego przejazdu kolejowego w Pustkowej Górze.

  • Jadąc od miejscowości Duraj w Pustkowej Górze należy skręcić w prawo w ul. Leśną, którą pojedziemy ok 1 km a następnie na rozwidleniu skręcamy w lewo w stronę wyremontowanego objazdu w Pustkowej Górze i dalej w kierunku Chociszewa lub Ozorkowa.
  • Jadąc od Chociszew drogą powiatową nie skręcamy w nieutwardzoną drogę gminna w stronę zamkniętego przejazdu tylko jedziemy dalej drogą powiatową w stronę wyremontowanego przejazdu kolejowego w kierunku miejscowości Orła, za przejazdem skręcamy w prawo w ul. Leśną.

Przypomnijmy, że trwające obecnie prace prowadzone są ramach projektu „Rewitalizacja linii kolejowej nr 16 Łódź Widzew – Kutno na odcinku Zgierz – Ozorków”, którego celem jest poprawa dostępności transportowej województwa łódzkiego w ruchu kolejowym.

Zdjęcia z dnia 10.06.2021

Back to top