Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Turniej o Puchar Wójta

W sobotę 23 lutego na hali sportowej przy Gimnazjum w Parzęczewie odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Parzęczew. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: UKS „Gladiator” Parzęczew, WKS „Lotnik” Leźnica Wielka, Vent Energy Operator Łódź oraz UKS „Bzura” Sobota. UKS „Gladiator” zdobyl pierwsze miejsce pokonując każdą z drużyn 2:0. Drugie miejsce zajęła drużyna z Leźnicy Wielkiej, trzecie klub sportowy z Soboty, poza podium znalazł się zespół miłośników piłki siatkowej Vent Energy Operator z Łodzi. Drużyna reprezentująca Parzęczew grała w składzie: Kurowski Paweł, Dębski Paweł, Łuczak Karol, Dębski Adam, Dośpiał Piotr, Urbaniak Dawid, Rybak Damian, Główczyński Michał, Gałek Maciej oraz Kuzaniak Roman. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Łuczak.

Równocześnie z turniejem odbywającym się w Parzeczewie w Zgierzu odbywał się Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt Jeżyk Cup 2013. Zawodniczki UKS „Gladiator” startowały jako najmłodsze spośród wszystkich 10 drużyn biorących udział w zawodach i w efekcie końcowym uplasowały się na piątej pozycji. Podczas turnieju rozegrały mecze z UMKS Zgierz (0:0), Pelikan Łowicz (0:0), Kotan Ozorków (1:0) oraz Pogoń Zduńska Wola (0:1).