Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

UKS „Gladiator” – wicemistrzowie województwa

Uczniowie grający w Uczniowskim Klubie Sportowym ?Gladiator? po raz kolejny pokazali na co ich stać.  Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli mistrzostwo powiatu zgierskiego w unihokeja, po czym w turnieju rejonowym dziewczęta zdobywając  I miejsce awansowały do finału wojewódzkiego Gimnazjady. Chłopcy zakończyli rozgrywki rejonowe na II miejscu. W finale, który  odbył się 5 i 6 grudnia w Uniejowie zawodniczki UKS ?Gladiator? wygrały z zespołem z Bedlna 2:0 i z zespołem z Radomska 3:1. Na koniec, w meczu finałowym uległy zawodniczkom z Brzezin 0:1, zdobywając ostatecznie II miejsce w województwie. Jest to ogromny sukces ? gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.

W finale zagrały: Patrycja Kołodziejczyk, Joanna Nazar, Patrycja Syguła, Karolina Podlewska, Joanna Kamińska, Natalia Godek, Jagoda Karasińska, Agata Arendarczyk, Paulina Pisera, Katarzyna Krysztofiak, Izabela Chudzik i Lidia Stańczyk.