Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Chociszewie

Dzień Babci i Dziadka w połączeniu z konkursem Mam Talent oraz zabawą karnawałową odbył się 29 stycznia 2015 roku w Szkole Podstawowej w Chociszewie.  Licznie przybyli goście wypełnili salę gimnastyczną po brzegi i z zaciekawieniem oczekiwali na pociechy. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością, ciepłem, cierpliwością  i zrozumieniem.

Dzieci zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków do szkoły, aby za wszystko podziękować, a swą miłość wyrazić wierszem, piosenką i tańcem. Przedstawienie przygotowane z tej okazji zaangażowało dzieci od najmłodszych do najstarszych klas. Uczniowie  własnoręcznie wykonali także upominki, którymi obdarowały przybyłych gości.
Po części artystycznej dzieci zaprosiły gości na poczęstunek, a następnie na konkurs Mam Talent. Jury, które składało się z dyrektora, nauczycieli, rodziców, uczniów oraz babci i dziadka obserwowało uważnie występy. Były tańce, gra na flecie wraz z kręceniem hula hopem, gra na instrumentach oraz stół z przyborami chemicznymi na których przeprowadzono doświadczenia. Talenty młodych artystów wzbudziły ogromne zainteresowanie widowni , a jury miało nie lada wyzwanie z wyłonieniem zwycięzców. Po burzliwej naradzie ogłoszono wynik, a dzieci otrzymały upominki i dyplomy. Tym miłym akcentem zakończono świętowanie.

Dziękujemy serdecznie za pomoc sponsorom, a byli nimi:
Bimat s.c. Wojtczak A.H.
Spółdzielnia Mleczarska Ozorków
Piekarnia Piotruś
GS Ozorków

Back to top