Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Wycieczka do Warszawy

Forum Inicjatyw Twórczych zaprasza do udziału w wycieczce do Warszawy, organizowanej  w dn. 1 lipca 2011 r. w ramach cyklu wydarzeń pod hasłem ?Tolerancja?.

Wycieczka ma na celu udział w uroczystościach związanych z rozpoczęciem  polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

W ramach uroczystości odbędzie się EUharmonia – etniczna uczta – podróż muzyczna po Europie i kulturach mniejszości zamieszkujących Polskę w przeszłości i dziś.

Wystąpią m.in.:

  • węgierski zespół TEKA z tancerzami,
  • zespół DROM z wybitnym śpiewakiem cygańskim Adamem Kozłowskim,
  • bukaresztańska kapela MAHALA RAI BANDA z towarzyszeniem polskich górali: Tomasza Jabko Łapka (skrzypce) i Stanisława Karpiela ? Bułecki (wokal)
  • Gooral (Mateusz Górny)
  • zespół ELBICHO (połączenie flamenco, progresywnego rocka, rytmów afro-latynowskich, reggae i ska)

W czasie koncertów będzie można również spróbować specjałów kulinarnych: oprócz tradycyjnych polskich pierogów, korycińskich serów i góralskich oscypków, potrawy kuchni wietnamskiej, senegalskiej, czeczeńskiej, ormiańskiej, rosyjskiej, żydowskiej oraz węgierskiej.

Szczegóły na str.: http://etno.serpent.pl/koncerty2011/euharmonia.php

Koszt wycieczki ? 70 zł. (w tym obiad). Zapisy w Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 42 299 79 23 lub 500 108 816.

Back to top