Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Bal karnawałowy w Punkcie Przedszkolnym „Plastuś”

Karnawał to czas spędzony przy skocznej muzyce i wesołej zabawie. Dla przedszkolaków bal karnawałowy to wyjątkowy dzień, pełen atrakcji i wyczekiwany przez wiele dni. Tak też było w Punkcie Przedszkolnym „Plastuś”. W dniu 13 lutego 2018r. przedszkolaki z Parzęczewa i Chociszewa spotkały się w sali Forum Inicjatyw Twórczych, by w kolorowych strojach bawić się przy gorących tanecznych rytmach.

Podczas tegorocznego balu przebierańców można było spotkać znanych bajkowych bohaterów m.in. wróżki, królewny, piratów, Spider-Manów. Rozpoznać dzieci było naprawdę bardzo trudno. Przebierańcy z ochotą bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach przygotowanych przez wychowawczynie i wesołego Klauna.

W takcie tanecznych szaleństw dzieci mogły posilić się słodkimi pączkami i napić owocowego soku. Tradycyjnie wybrani zostali Król i Królowa balu – piękna Krakowianka i uśmiechnięty Minionek. Wspólna zabawa sprawiła wiele radości przedszkolakom, które już nie mogą doczekać się kolejnego balu karnawałowego.

 

Back to top