Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

BAZGROŁ – konkurs na piątkę!

Bazgrol_900

Bazgrol_900
W maju 2014 roku na Stadionie Narodowym, podczas trwania Warszawskich Targów Książki, dojdzie do rozstrzygnięcia największego konkursu literacko – plastycznego dla dzieci i osób w wieku 0-100+ lat w tej części Europy, a kto wie, może i świata, organizowanego przez portal dla dużych – duzeka.pl i mniejszych – PapierowyPies.pl! 

To już 5. edycja Bazgroła, konkursu do udziału w którym zapraszamy duety autorskie dziecko-dzieco, dziecko-dorosły, gdzie jedna osoba pisze baśń / bajkę / opowiadanie, druga wykonuje do niej ilustracje. Tworzyć mogą zespoły rodzinne, klasowe, podwórkowe, koledzy, koleżanki, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami etc. Dzieci, które z jakichś powodów nie mogą znaleźć sobie partnera mają szansę skorzystać z jednego z licznych „gotowców” przygotowanych przez profesjonalnych plastyków oraz pisarzy, aktorów, polityków, sportowców! 

Patronem honorowym akcji jest Małżonka Prezydenta RP – Anna Komorowska. Patronat nad akcją objął również Parlament Europejski.  

Prace należy przygotować i wysłać do 1 kwietnia br., a oceni je jury dorosłe i dziecięce! 

Na laureatów czeka z każdym dniem powiększająca się pula nagród! Fundują je nie tylko liczne firmy i instytucje, lecz również politycy, sportowcy, artyści z kraju i zagranicy! 

Więcej informacji o Bazgrole znaleźć można na stronie konkursowej:http://papierowypies.pl/hot_page.php?id=6 oraz na profilu fb Papierowego Psa:https://www.facebook.com/pages/Papierowy-Pies/123715924390427

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt: bazgrol@duzeka.pl

Back to top