Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Brązowy medal dla gimnazjalistek z Parzęczewa.

W dniach 8-9 kwietnia 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Województwa „Gimnazjada” w Unihokeja dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 6 najlepszych zespołów wyłonionych z turniejów powiatowych i regionowych.

Powiat zgierski reprezentował zespół z Gimnazjum w Parzęczewie, na co dzień trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym „Gladiator” w Parzęczewie. Po bardzo zaciętej rywalizacji i meczach na wysokim poziomie dziewczęta z Parzęczewa w składzie: Katarzyna Krysztofiak, Paulina Milczarek, Katarzyna Michalak, Patrycja Graczyk, Kamila Kaźmierczak, Magdalena Raj, Malwina Zabilska, Julia Szczygieł, Barbara Chylińska, Wiktoria Mrozik, Marta Talara, Julia Saganiak – zajęły III miejsce, tym samym zdobyły brązowy medal.

W rywalizacji chłopców reprezentacja z Parzęczewa w składzie: Norbert Grzeszkiewicz, Dawid Pastwiński, Arkadiusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Jóżwiak, Kamil Michałowski, Mateusz Podlewski, Dominik Pawlak, Szymon Nowakowski, Mateusz Marszałek, Mateusz Frańczak, Krystian Bartczak, Hubert Dębowski – uplasowała się na IV miejscu.

Gratulujemy zdobytych miejsc i życzymy dalszych sukcesów.

Trenerami zespołów byli Katarzyna i Paweł Kurowscy.

źródło: Paweł Kurowski

Back to top