Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Dzień Babci i Dziadka w PLASTUSIU

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i dobrą zabawą. Dlatego dzieci z Punktu Przedszkolnego PLASTUŚ w Parzęczewie i Chociszewie gościły swoje Babcie i Dziadków  na uroczystości z tej okazji.

Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały na swoich zaproszonych gości. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały przygotowany program artystyczny, gdzie mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a przybyli goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Przedszkolaki poprzez wiersze, piosenki oraz tańce mogły wyrazić swoim kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Po występach artystycznych dzieci zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Back to top