Harmonogram kursów autobusu szkolnego linii Parzęczew – Powodów Pierwszy – Parzęczew

Harmnogram kursów autobusu szkolnego 92596 PKS Łęczyca linii: Parzęczew – Powódów Pierwszy – Parzęczew obowiązujący od 30.05.2017 r. do 31.12.2017 r. Kursuje w dni nauki szkolnej.

 

Godzina

Przystanek

07:30

Parzęczew ul. Parkowa

07:34

Chrząstów Wielki 10

07:36

Chrząstkówek 2

07:38

Różyce 44

07:41

Powodów Pierwszy

07:43

Powodów Pierwszy

07:44

Różyce Żmijowe

07:50

Powodów Drugi

07:53

Różyce 47A

07:54

Chrząstówek 1

07:56

Chrząstów Wielki 7B

08:00

Parzęczew ul. Parkowa

Harmonogram kursów autobusu szkolnego linii Parzęczew – Powodów Pierwszy – Parzęczew

Harmnogram kursów autobusu szkolnego 92596 PKS Łęczyca linii: Parzęczew – Powódów Pierwszy – Parzęczew obowiązujący od 30.05.2017 r. do 31.12.2017 r. Kursuje w dni nauki szkolnej.

Godzina

Przystanek

07:30

Parzęczew ul. Parkowa

07:34

Chrząstów Wielki 10

07:36

Chrząstkówek 2

07:38

Różyce 44

07:41

Powodów Pierwszy

07:43

Powodów Pierwszy

07:44

Różyce Żmijowe

07:50

Powodów Drugi

07:53

Różyce 47A

07:54

Chrząstówek 1

07:56

Chrząstów Wielki 7B

08:00

Parzęczew ul. Parkowa

Back to top