Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Konkurs muzyczny „20 lat minęło”

Kapitał Ludzki

Kapitał Ludzki EFS

30 lipca 2010r. w Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie odbył się konkurs muzyczny ?20 lat minęło…? w ramach realizacji projektu pn. ?Festyn Integracyjny: Muzyka łączy pokolenia? dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Konkurs dotyczył wykonania utworów rockowych popularnych w latach 70. i 80. z repertuaru zespołów, które były popularne wówczas i w dalszym ciągu funkcjonują na polskim rynku muzycznym. Publiczność mogła wysłuchać wielu znanych utworów takich jak: Cykady na cykladach, Parada wspomnień, Autobiografia, Co mi Panie dasz, Droga Pani z TV czy Szklana pogoda.

 

 

Po wysłuchaniu prezentacji konkursowych Jury przyznało I miejsce oraz nagrodę w wysokości 1000zł. zespołowi Dziura Powidłach, II miejsce oraz nagrodę w wysokości 500zł. zespołowi Revers, III miejsce oraz nagrodę w wysokości 300zł. zespołowi Nie Gryź Kabla.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Karolina Wasiak

Konkurs muzyczny „20 lat minęło”

Kapitał Ludzki

Kapitał Ludzki EFS

Regulamin konkursu ?20 lat minęło…?

 

 1. Organizatorem konkursu ?20 lat minęło…? jest Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie.
 2. Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. ?Festyn integracyjny: Muzyka łączy pokolenia? dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
 3. Uczestnikami konkursu mogą być młodzieżowe, amatorskie zespoły muzyczne działające przy ośrodkach kultury z terenu powiatu zgierskiego.
 4. Celem konkursu jest stworzenie propozycji atrakcyjnej formy edukacji społeczno ? historycznej, a także wskazanie integracyjnej roli muzyki i jej ponadczasowości.
 5. Konkurs dotyczy wykonania utworów rockowych popularnych w latach 70. i 80. z repertuaru zespołów, które były popularne wówczas i w dalszym ciągu funkcjonują na polskim rynku muzycznym, takich jak: Kult, Lady Pank, Lombard, Perfect (zespoły wymieniono przykładowo).
 6. Podstawą do wzięcia w nim udziału jest przesłanie czytelnie wypełnionej karty uczestnictwa w nieprzekraczalnym terminie do 27.07.2010r. na adres: Forum Inicjatyw Twórczych, ul. Ozorkowska 3, 95-045 Parzęczew lub drogą elektroniczną na adres: kultura@foruminicjatyw.pl
 7. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie do konkursu dwóch wybranych utworów muzycznych spójnych z tematem konkursu.
 8. Zespoły zobowiązane są do zgłoszenia wszelkich potrzeb technicznych co najmniej 7 dni przed występem.
 9. Prezentacje konkursowe będą miały charakter otwarty dla publiczności.
 10. Prezentacja zespołów i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dn. 30.07.2010r. w sali widowiskowej Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie
 11. Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie opinii jury, w skład którego wchodzić będą dyplomowani muzycy.
 12. Jury wyłoni trzech laureatów konkursu, którzy zaprezentują się w szerszym wymiarze podczas festynu integracyjnego dn. 15.08.2010r. (zwrot kosztów dojazdu)
 13. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne.
  Odpowiednio:
  1. za zajęcie 1 miejsca ? 1000 zł
  2. za zajęcie 2 miejsca ? 500 zł
  3. za zajęcie 3 miejsca ? 300 zł
 14. Nadesłanie zgłoszenia oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.
Zapraszamy do udziału w konkursie

Back to top