Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Projekt „Absolwenci w Biznesie”

 

Firma HRP z Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie „Absolwenci w Biznesie” młode osoby z wykształceniem wyższym, mieszkające na terenie województwa łódzkiego oraz posiadające status bezrobotnych.

Projekt ?Absolwenci w Biznesie?, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, wspiera młode, ambitne i przedsiębiorcze osoby w otwieraniu własnej działalności gospodarczej, poprzez realizację pakietu kompleksowych szkoleń oraz indywidualne doradztwo ze specjalistami różnych dziedzin.

 

 

Oferta projektu obejmuje:

  • jednorazową, bezzwrotną dotację na otworzenie własnej działalności gospodarczej (w wysokości do 40 000,00 PLN) oraz wsparcie pomostowe (w wysokości 1 100 PLN/m-c przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności) dla 12 uczestników projektu;

  • 128 godzin specjalistycznych szkoleń z zakresu przedsiębiorczości (oraz dodatkowe 8-godzinne szkolenie dla kobiet);

  • pomoc przy opracowaniu biznesplanu;

  • 288 godzin indywidualnego doradztwa z zakresu marketingu, księgowości, oraz prawa dla osób, które otworzą własną działalność gospodarczą.

    Projekt kierowany jest do absolwentów uczelni wyższych, zameldowanych na terenie województwa łódzkiego, którzy ukończyli studia (zarówno I, jak i II stopnia) nie później niż rok przed rozpoczęciem udziału w projekcie oraz posiadają status osoby bezrobotnej.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

www.hrp.com.pl

lub w siedzibie firmy

Łódź, al. T. Kościuszki 39, III piętro

Tel. (42) 637 90 30

Back to top