Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Mikołajkowy ACTIVE LIGHT SHOW

1 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Parzęczewie odbył się Mikołajkowy ACTIVE LIGHT SHOW, czyli maraton sportowy fitness i zumba. Organizatorami imprezy była Gmina Parzęczew, Poradnia Fit Dietetyk Lidia Pyciarz oraz Szkoła Podstawowa w Parzęczewie. W programie imprezy znajdowało się kilka bloków tematycznych ? począwszy od treningu ?Zdrowy kręgosłup? prowadzonym przez Mariolę Skowrońską Tylkę , treningu cardio z Jarosławem Owczarczykiem , szaleńczą ZUMBĄ i Strong by Zumba z wulkanami energii: Kasią Królak, Lidią Pyciarz i Michałem Dudkiem, kończąc na stretchingu i jodze poprowadzonymi przez ?oazę spokoju? Małgorzatę Kowalczyk. A wszystko to w bajecznej atmosferze kolorowych świateł i świecących farb fluorescencyjnych. Chętnych do wzięcia udziału w tych sportowych wyzwaniach nie brakowało. Do dyspozycji panów była strefa z treningiem obwodowym, który poprowadzili instruktorzy klubu Sportowego ?Grucha? z Ozorkowa. Na wszystkich czekał zdrowy poczęstunek, koktajle i świeżo wyciskane soki. Podczas imprezy można było dowiedzieć się o sposobach profilaktyki i leczenia żywieniowego nadciśnienia tętniczego, a także skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem oraz przeprowadzić analizę masy i składu ciała.

Zwieńczeniem imprezy był występ Teatru ?Los Fuegos?, który zaprezentował fantastyczne taneczne show w świetle ultrafioletowym. ?Los Fuegos? jest jedną z pierwszych grup w Polsce, która w ten sposób zaczęła wykorzystywać potencjał światła UV. Ich pokazy to połączenie żonglerki, tańca, manipulacji rekwizytami i akrobatyki. A wszystko to w kolorowej oprawie fluorescencyjnego bodypaintingu.

Dziękujemy sponsorom: Panu Mariuszowi Zwierzyńskiemu ? firma Elektro Julwit, Panu Sławomirowi Nowakowi ? firma Skład Drewna NOWAK, Bankowi Spółdzielczemu w Ozorkowie, firmie Polska Woda Sp. z o.o., Panu Aleksandrowi Ostrowskiemu ? firma Alwikor Sp. z o.o., Panu Marcinowi Wojtczakowi  – Gospodarstwo Ogrodnicze z Takczewskiej Góry, Lokalnej Grupie Działania „PRYM”, Panu Markowi Kędzi ? firma Remomark, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego oraz Panu Andrzejowi Chojnackiemu – Kopalnia Piasku. Transport, bez których ta impreza z pewnością nie obfitowałaby w tak wiele atrakcji.

Back to top