Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Święto Babci i Dziadka

W szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 13 lutego 2020 r. Wszystkich gości powitała dyrektor szkoły Agnieszka Graczyk, składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili babciom i dziadkom program artystyczny. Dzieci recytowały wierszyki, piosenki oraz tańczyły. Piękne stroje, efektowna muzyka i ciekawa choreografia zrobiły na miłych gościach duże wrażenie.

Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości była gra na gitarze w wykonaniu uczestników zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez Barbarę Kurzyk – założycielkę Szkoły Muzycznych Talentów KWINTA.

Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki. Był to niezwykły dzień dla wszystkich uczestników uroczystości. Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruj”. Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło oraz życzymy dużo, dużo zdrowia i długich lat życia.

Back to top