Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Trwają prace przy Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie

Trwają prace budowlane dotyczące Termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie, budynku komunalnego w Parzęczewie i budynku OSP w Parzęczewie oraz Budowy boisk wielofunkcyjnych w Parzęczewie przy ul. Parkowej. Są to kolejne etapy projektów pn. „Poprawa efektywności energetycznej na terenie gminy Parzęczew” i „Rewitalizacji miejscowości Parzęczew” dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Planowany termin zakończenia inwestycji pn. „Termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie, budynku komunalnego w Parzęczewie i budynku OSP w Parzęczewie” to 30 września 2018 roku. Wartość prac wchodzących w zakres inwestycji to 2 602 043,65 zł, z czego koszt termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej im. J. Tuwima w Parzęczewie to 2 227 167,79 zł.

Natomiast planowany termin zakończenia inwestycji pn. „Budowa boisk wielofunkcyjnych w Parzęczewie przy ul. Parkowej” to 31 sierpnia 2018 roku. Wartość prac wchodzących w zakres inwestycji to 1.939.710,00 złotych.

Back to top