Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Unowocześnienia służby zdrowia

Trwają prace remontowe w Gminnym ośrodku zdrowia w Parzęczewie. Stosując Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w służbie zdrowia pojawiły się nowe stalowe szafy na zamek, które zwiększają bezpieczeństwo danych pacjentów oraz umożliwiają przechowywanie papierowej dokumentacji oraz pomagają w utrzymaniu porządku, ułatwiając tym samym pracę personelowi medycznemu. Na ścianie zawisły również nowe tablice informacyjne. W najbliższym czasie planowana jest wymiana bufetów w rejestracji, w związku z czym zamurowane zostanie okienko. W ramach remontu odmalowane zostaną ściany, pojawią się nowe poręcze przy wejściu oraz uchwyty w toaletach. Planowane jest także wykonanie remontu w poczekalni oraz wyposażenie w nową leżankę gabinetu ginekologicznego.

Pozwoli to na znaczną poprawę warunków w jakich przyjmowani są pacjenci.

Pod koniec zeszłego roku odbył się kapitalny remont gabinetu stomatologicznego w Parzęczewie w trakcie którego zostało zmienione wnętrze – odmalowane ściany, zamontowano podwieszany sufit oraz odremontowane zaplecze. Gabinet został również doposażony w nowy sprzęt, fotele i rentgeny. Urządzenia posiadają odpowiednie pozwolenia i atesty, a personel został odpowiednio przeszkolony w zakresie ich obsługi. Wysoka klasa nowego wyposażenia medycznego zapewnia wysoki komfort dla pacjenta.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, leczenie stomatologiczne odbywa się szybko i komfortowo również dla małych pacjentów.

Back to top