Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Zakończenie roku szkolnego w Punktach Przedszkolnych „Plastuś”

?Drodzy mili goście serdecznie Was witamy i na naszą ostatnią uroczystość pięknie zapraszamy.Będzie trochę śmiechu, będzie trochę łez, ale się nie martwcie, bo w życiu już tak jest.Coś się zaczęło, coś się skończyło. Najważniejsze, że razem nam dobrze było.? ? Recytowali przedszkolacy.

11 i 12 czerwca 2014 roku w Punkcie Przedszkolnym ?Plastuś? w Parzęczewie i w Chociszewie odbyło się zakończenie roku szkolnego. Były to dni szczególne i pełne przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycielek. Pod czujnym okiem Pań wychowawczyń mali artyści przygotowali piękną część artystyczną. Dzieci rozpoczęły inscenizację tańcem poloneza, który wprowadził w zachwyt i wzruszył publiczność. Ale to nie koniec, przedszkolacy przebrali się w piękne stroje i zabrali publiczność w opowieść pt: ?Piotruś  i Wilk?. Był śmiech, była radość i gromkie brawa dla dzieci, które spisały się na medal.

Dyrektor Przedszkola Pani Sylwia Szymańska-Galon złożyła życzenia absolwentom i przekazała dzieci pod opiekę Pani Agnieszce Graczyk Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Parzęczewie oraz Panu Krzysztofowi Pyciarzowi Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Ciepłe słowa podziękowań padły również do rodziców za całoroczną współpracę oraz Wójta Gminy Parzęczew za pomoc udzieloną Punktom Przedszkolnym w Parzęczewie i Chociszewie. 

Wójt Gminy Parzęczew Ryszard Nowakowski życzył dzieciom wakacji pełnych radości i słońca oraz pomyślności i sukcesów naukowych w murach szkół podstawowych.

Po zakończonym występie nasi milusińscy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Back to top