Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Co słychać w Klubie Puszystych w Parzęczewie

Jedną z form działalności Klubu Puszystych w Parzęczewie jest możliwość udziału w imprezach organizowanych przez patronującą nam „Super Linię”. W listopadzie ubiegłego roku był to trzydniowy wyjazd do Mielna na spotkanie prezesów i klubowiczek z centralnej i północnej Polski.

Spotkanie było bardzo interesujące, wymieniliśmy wiele doświadczeń i pomysłów, dotyczących działalności klubów. Mieliśmy także okazję poznać osobiście członków redakcji „Super Linii”. Impreza odbyła się w położonym nad samym morzem, pięknym Ośrodku Wypoczynkowym Mieczysława Hulewicza.

Niedawno odbyła się także w Warszawie inna ciekawa impreza promocyjna, organizowana przez „Super Linię” . Były to wybory „Miss sexy Puszystych”. W jury zasiadały takie osobistości jak: Hanka Bielicka, Cezary Żak, Ewa Bem czy Przemysław Babiarz. Ponadto rozstrzygnięto kilka konkursów ogłoszonych przez tą gazetę, m.in. konkurs pod nazwą „Żegnaj męski brzusiu”, w którym laureat wygrał wycieczkę do Paryża.

Wracając do naszego Klubu, przypominam, iż nie uległy zmianie terminy naszych spotkań: środy i piątki – godz. 18.30. Ponadto Klubowiczki mogą korzystać z masaży odchudzających i relaksacyjnych w każdą sobotę w godz. 15.00 – 17.00, bądź w innym umówionym terminie. Przypominam o konieczności zabrania wszelkich dokumentów związanych z ewentualnym leczeniem oraz aktualnych wyników podstawowych badań, co pozwoli określić dokładny stan zdrowia. Ponadto bardzo przydatne do określenia odpowiedniej diety, byłoby przeprowadzenie lipidogramu (dokładne badanie cholesterolu).

Wszystkich zainteresowanych działalnością Klubu zapraszamy do Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Parzęczewie. Kontakt pod numerami telefonów:042 718 60 42 lub 0503 068 370.

Renata Nolbrzak

Back to top