Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

„Czerwony Kapturek”- przedstawienie rodziców dla dzieci

Dzieci uwielbiają teatrzyki, którymi za każdym razem są tak zafascynowane, jakby widziały jakiś cudowny świat. Dzieje się tak dlatego, że mały widz przeżywa przygody bohaterów tak intensywnie, jakby sam brał w nich udział. Magia spektakli nie ma sobie równych, jeśli aktorami są rodzice.  6 grudnia w Przedszkolu ”Plastuś” w  Parzęczewie  odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców, którzy zaprezentowali inscenizację pt. ”Czerwony Kapturek”. Odbiorcami bajki były przedszkolaki. Bajka była dedykowana przedszkolakom z okazji Mikołajek. Była to niespodzianka dla dzieci, które wcale nie wiedziały, że ich rodzice będą brać udział w tym przedsięwzięciu.

Każdy rodzic starannie przygotował się do swojej roli. Doskonale przygotowana scenografia i kostiumy idealnie odzwierciedliły klimat przedstawionej bajki. Inscenizacja wzbudziła w małych widzach wiele pozytywnych emocji.

Po przedstawieniu na dzieci czekała kolejna niespodzianka. W przedszkolu pojawił się Mikołaj. Kiedy nieoczekiwanie na korytarzu rozległ się dźwięk dzwoneczków Mikołaja, Przedszkolaki od razu zaczęły podskakiwać z radości. Św. Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony przez dzieci. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja.

Back to top