Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Halloweenowe party w Orle

Halloweenowe party w Orle

29 października br. w świetlicy wiejskiej w Orle odbyło się HALLOWEEN PARTY. Organizatorami było Sołectwo Orła oraz Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie.

Była to już druga, po sierpniowym pikniku na pożegnanie lata, impreza zorganizowana przez to sołectwo. Motywem przewodnim tej niecodziennej maskarady były podświetlane dynie, duchy, demony, wampiry, czarownice, ale i dobre wróżki. Mroczne klimaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Dekoracje światłem, wyjątkowa muzyka oraz wygląd uczestników, tworzyły klimat tego upiornego wieczoru. Dzieci chętnie częstowały się „strasznie” pysznymi smakołykami przygotowanymi przez mieszkańców sołectwa.

Podczas imprezy odbył się konkurs na najbardziej oryginalną halloweenową dynię i najbardziej demoniczny strój. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Forum Inicjatyw Twórczych, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

Wszyscy uczestnicy bawili się wyjątkowo, dlatego już jest zapowiedź następnej edycji tej imprezy. Zatem do przyszłego STRASZNEGO roku!

Back to top